Przeprowadź się kompleksowo

Przeprowadź się kompleksowo

Przeprowadzka nie jest ani miła, ani łatwa. To często nerwy, stres i zmęczenie. Oczywiście jeśli zabierzesz się za to osobiście, zamiast zlecić to fachowcom.

Kompleksowe przeprowadzki to najlepszy sposób na oszczędności. Choć z pozoru może się to wydawać droga usługa, to w ostatecznym rozrachunku koszty są dużo niższe w porównaniu do przeprowadzki “na własną rękę”. Dlaczego tak jest?

Wiele osób myśli, że pakowanie się w walizki i pudełka to prosta rzecz, jednak tak wcale nie jest. Pomijając już fakt, że później trzeba ten dobytek przewieźć, to i tak kluczem jest racjonalne pogrupowanie rzeczy i ich spakowanie.

Przeprowadzimy Cię bezpiecznie

Na co zwracać uwagę w czasie przygotowania do przeprowadzki? W sumie na wszystko, tak można by w skrócie odpowiedzieć. Jednak doświadczona ekipa, która przeniosła już tysiące kartonów i pudeł, będzie wiedziała, jak należy posegregować rzeczy i jak je popakować, aby bezpiecznie dotarły do celu. Z rozmów z naszymi pracownikami wynika bowiem, że im lepiej przygotowana przeprowadzka, tym mniejsza uciążliwość dla klienta.

Kompleksowa przeprowadzka oznacza właśnie nie samo przewiezienie rzeczy, ale przygotowanie całego procesu – od dostarczenia materiałów do pakowania, poprzez demontaż mebli, aż po sprzątanie po całej usłudze.

Co spakować w pierwszej kolejności? Które pudełka czy sprzęt wywieźć jako pierwsze? Jak zabezpieczyć talerze, kubki i inne delikatne rzeczy, aby nie potłukły się?
Ty możesz tego nie wiedzieć, ale nasze ekipy przeprowadzkowe doskonale się na tym znają.

Oszczędności przy przeprowadzce

No a gdzie te oszczędności? Policz, ile musisz kupić pudełek, ile rolek taśmy pakowej, ile metrów folii stretch. Z obliczeń wychodzi Ci pewnie jakaś kwota, może nawet nie za duża.
Niestety, to tylko ułamek tego, na co musisz się przygotować, gdy sam organizujesz przeprowadzkę.

Przede wszystkim dodaj koszty benzyny, i to nie małe, ponieważ do sklepów budowlanych będziesz pewnie jeździć nie raz, i nie dwa, gdy zabraknie jakiejś rzeczy.
Po drugie, musisz jeszcze dodatkowo zapłacić za transport rzeczy i wniesienie ich do mieszkania. A jeśli wysyłasz swój majątek w dalszą podróż (np. do innego miasta), to warto ubezpieczyć taki transport.

Jest jeszcze jedna rzecz, trudna do wyceny, niemniej bardzo ważna, może nawet najważniejsza. To twój czas!

Trudno powiedzieć, w jaki sposób wprost  przełożyć go na złotówki, ale chyba nie masz wątpliwości, że organizowanie przeprowadzki na własną rękę pochłonie dużo czasu, który mógłbyś przeznaczyć na zupełnie inne rzeczy.

Gdy już znasz wszystkie koszty przeprowadzki – te materialne i te niematerialne – to przelicz wszystko jeszcze raz, tylko uczciwie. Wychodzi Ci, że usługa kompleksowej przeprowadzki z ekipą Złotnicki to realne oszczędności, prawda?

Zapraszamy do współpracy, przekonaj się sam, że przeprowadzka może być łatwa i miła.