Ogólnopolska Konferencja „Ku Nowoczesności i Cyfryzacji”

Ogólnopolska Konferencja „Ku Nowoczesności i Cyfryzacji”

Sztuczna inteligencja, elektromobilność i współpraca biznesu z nauką – to tematy, które określają prawdziwe wyzwania dzisiejszych czasów. Zajmiemy się nimi podczas I Ogólnopolskiej Konferencji „Ku Nowoczesności i Cyfryzacji, która odbędzie się 19 marca w Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Starosta Zgierski oraz Prezydent Miasta Zgierza.

To będzie dzień pełen inspirujących dyskusji panelowych, merytorycznych prezentacji i ciekawych rozmów kuluarowych. Będziemy gościli wielu uznanych ekspertów z różnych branż i dziedzin nauki. To niepowtarzalna okazja, by skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia!

ENGIE jest współorganizatorem pierwszej, inauguracyjnej edycji konferencji. Głos w naszym imieniu zabiorą Maciej Kopański, Dyrektor ds. Rozwoju oraz Janusz Grądzki, Dyrektor Departamentu Nowych Technologii. W gronie partnerów inicjatywy znalazły się takie firmy, jak ABB, Renault, Jaszpol, General-IT, Alfaparf Milano, Enika czy Złotnicki.

Wsparcie medialne konferencji zapewniają Gazeta Wyborcza, Radio Łódź, TVP3 Łódź oraz Telewizja Centrum Zgierz.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy do zapisów! Zgłoszenia przyjmujemy do 8 marca.

Więcej informacji na stronie https://kunowoczesnosciicyfryzacji.innowa.eu

Kiedy: Wtorek, 19 marca 2019 o 09:00 – 16:00
Gdzie: plac Jana Kilińskiego 8, 95-100 Zgierz

Zaproszenie na konferencję