Firmowa przeprowadzka

Firmowa przeprowadzka

Przeprowadzka firmy, urzędu czy innej instytucji to nie lada wyzwanie. O skuteczności całej operacji decydują przede wszystkim dobre zaplanowanie prac i skoordynowanie działań. Celem jest jak najsprawniejsza przeprowadzka, aby nie paraliżować pracy firmy czy urzędu.

Nawet dla niewielkiej, kilkuosobowej firmy przeprowadzka jest wyzwaniem. A co dopiero dla przedsiębiorstwa z kilkudziesięcioosobowym personelem lub dla urzędu z kilkuset urzędnikami. Choć oczywiście liczba samochodów transportowych jest ważna, choć kluczową rolę odgrywa ilość osób przenoszących paczki i sprzęty, to bez sprawnego skoordynowania prace mogą się ciągnąć dniami i tygodniami.  Przeniesienie wszystkiego sprawnie i bezpiecznie wymaga przede wszystkim doświadczenia. Całe szczęście my w Grupie Złotnicki takie doświadczenie posiadamy!

Od czego zacząć przeprowadzkę firmy?

Jeśli zarządzasz firmą lub instytucją, w której pojawiła się konieczność przeprowadzki i patrzysz na ten proces z przerażeniem, podpowiadamy – przede wszystkim trzeba zachować zimną krew.

Zacznij od kontaktu z doświadczoną firmą przeprowadzkową, która realizowała podobne operacje, która posiada odpowiedni personel oraz sprzęt – czyli z Grupą Złotnicki.

Następnym krokiem w czasie przeprowadzki firmy powinno być policzenie stanowisk pracy, której mają być przeniesione, sprzętu, mebli itp. Na podstawie tego firma przeprowadzkowa przygotuje i dostarczy do klienta materiały do pakowania, czyli kartony, taśmy samoprzylepne, folie stretch i inne niezbędne artykuły.

Jeśli wybierzesz firmę Złotnicki, to demontażem mebli i sprzętów oraz ich zabezpieczeniem  nie będziesz musiał się przejmować – zrobimy to za ciebie. Warto z tego skorzystać, ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie i doskonale wiemy, jak zabezpieczyć rzeczy do transportu, aby w czasie przeprowadzki firmy nie powstały żadne szkody.
 

Skuteczna przeprowadzka

Kluczem do sukcesu jest sprawna organizacja i zaplanowanie prac. Trudno sobie wyobrazić przenoszenie kilkudziesięcioosobowej firmy bez planu. Trzeba skoordynować, które stanowiska pracy przenoszone są w pierwszej kolejności, a które mogą być przetransportowane w drugim rzucie. To niezwykle ważne, bo przecież w czasie przeprowadzki firma musi działać! Wiemy doskonale, że czas to pieniądz, dlatego działamy tak, aby nie pojawiły się żadne przestoje w przeprowadzce.

Gdy firma jest spakowana i kolejność przenoszenia jest ustalona, pora na transport. W Grupie Złotnicki oferujemy przeprowadzki krajowe i zagraniczne – jeśli zatem przenosisz się do innego miasta, choćby to było nawet na innym kontynencie, to śmiało skontaktuj się z nami. Takie operacje logistyczne także mamy w swoim portfolio.

Firmowa przeprowadzka

Firma w nowym miejscu

Wszystko przewiezione; pora rozpakować pudła, poustawiać szafy, rozładować firmowy dobytek. I znowu powiemy – zostaw to nam, my się tym zajmiemy. Ty skup się na tym, aby twoja firma czy instytucja szybko i płynnie przeszła do działania.

Można powiedzieć, że to już wszystko… Nieprawda, jest jeszcze jedna rzecz. My nawet posprzątamy po całej usłudze. Bo w Grupie Złotnicki działamy kompleksowo, a nie tylko tak mówimy.

Stawiamy na sprawne działanie, bo wiemy, że liczy się czas. Przy przeprowadzce firmy każdy dzień zwłoki to ryzyko szkód materialnych, a na to nie może sobie nikt pozwolić! Dlatego przeprowadzki firmy powierz sprawdzonej ekipie – Grupa Złotnicki zaprasza do współpracy.